Фітинг 2FN100806000120 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з конічною зовнішньою різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
Використовуються в пневматичній підвісці. Дані фітинги стійкі до забруднення, вібрацій, ударів, мають надійне з'єднання трубки (унеможливлює виривання трубки з фітинга).
| Параметри | |
| Різьба зовнішня | 1/2" |
| Тип різьби | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби | Конічна |
| Зовнішній діаметр трубки. | 8 мм |
| Внутрішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Мінімальний тиск | Відповідно до трубки |
| Максимальний тиск | Відповідно до трубки |
| Матеріал корпусу | Латунь нікельована |
Фітинг-кутовий-трубка-8/6мм, Фітинг-кутовий-різьба-1/2,
Давач для циліндра 1DT1601 - 2м AG
Давач призначений для визначення положення поршня пневматичного циліндра. Спрацьовує на магніт який розміщений на поршні, має 1 NO контакт. Перевагами є ціна і простота використання. Застос..
₴ 1120 Грн
Куплунг папка 2Q211 1/4
Швидко-роз'ємне з'єднання папка, призначена для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів, трубок під тиском, використовується в парі із швидко-роз'ємним з'єднанням мамка. Швидко-роз'ємне з'єднанн..
₴ 50 Грн
Фітинг прямий 2FD000 6-М10х1.5
Фітинг 2FD0106101.50 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для з'єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: системи змащення, важка промисловість, з..
₴ 115 Грн
Банджо 2FR500 10-3/8
Банджо одинарний з цанговим з’єднанням трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’єднання р..
₴ 130 Грн




