Банджо металевий, одинарний з накидною гайкою для з’єднанням трубки. Використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’єднання різьбового закінченя з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
Використовуються в пневматичній підвісці. Дані фітинги стійкі до забруднення, вібрацій, ударів, мають надійне з'єднання трубки (унеможливлює виривання трубки з фітинга).
| Параметри | |
| Для різьби. | 1/2 |
| Зовнішній діаметр трубки. | 15 мм |
| Мінімальна температура. | Відповідно до трубки |
| Максимальна температура. | Відповідно до трубки |
| Мінімальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Максимальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
Банджо-трубка-15мм, Банджо-трубка-15/12.5мм, Банджо-для-різьби-1/2,
Фітинг кутовий поворотній 2FD111 6-М10х1.5
Фітинг кутовий поворотній 2FD110610150 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для з'єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: системи змащення, важк..
₴ 205 Грн
Фітинг кутовий 2FN120 6/4-1/4
Фітинг кутовий 2FN150604000140 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з циліндричною внутрішньою різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехнік..
₴ 130 Грн
Трійник 2FR310 4-4-4
Трійник Y - подібний, трубка - трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних..
₴ 200 Грн
Банджо 2FW500 1/4-1/8
Банджо одинарний з цанговим з’єднанням дюймової трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’..
₴ 160 Грн




