Трійник різьба - трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних магістралей. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня | 1/8" |
| Тип різьби | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби | Метрична |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм - 6 мм |
| Мінімальна температура | -20 С |
| Максимальна температура | + 80 С |
| Мінімальний тиск | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск | 20 Бар |
| Матеріал корпусу | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Трійник-різьба-1/8, Трійник-трубка-6мм,
Куплунг мамка 2Q475 DN9 13
Швидко-роз'ємне з'єднання мамка стандарт "EUROPEAN", DN-9 мм, матеріал латунь, ущільнення FKM. Швидко-роз'ємне з'єднання мамка, призначена для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів, трубок для..
₴ 730 Грн
Банджо 2FH500 6-1/4
Банджо одинарний з цанговим з’єднанням трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами або регуляторами потоку, призначений для з’єднання рі..
₴ 115 Грн
Пневмоциліндр 2AC1 6x15
Пневмоциліндр маленький, картріджний, односторонньої дій 2AC1 з різьбою на корпусі та гладким штоком. Призначений для переміщення вантажів або створення зусилля на об'єкт. Застосування: пневматич..
₴ 515 Грн
Фітинг прямий 2FG13483 15-1/2
Фітинг прямий різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і ущільнюючим кільцем та врізним кільцем для з'єднання з трубкаю. Призначений для з’єднання різ..
₴ 290 Грн




