Муфта трубка - трубка, виготовлена відповідно до ISO 9001. Муфта металева, призначена для з'єднання цангових фітингів. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Зовнішній діаметр трубки. | 10 мм |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
Шланг армований прозорий 2ТS05 23/15
Шланг армований прозорий виготовлений відповідно до ISO 9001, сертифікований для використання в харчовій промисловості. Призначений для транспортування рідин та газів. Застосування: стиснуте повітря, ..
₴ 310 Грн
Кутик 2FP130 6-6
Кутик 2FP130060060 трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Кутик пластиковий з цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з'єднання двох трубок. Застосування: робототехніка, автомобільн..
₴ 150 Грн
Кутик 2FH150 8-10
Кутик трубка - вставка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Кутик пластиковий з цанговим з’єднанням трубки та вставкою для фітингів з цаговим з'єднанням. Застосування: робототехніка, автомобільна про..
₴ 80 Грн
Фітинг кутовий поворотній 2FD111 4-М8х1
Фітинг кутовий поворотній 2FD110408100 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для з'єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: системи змащення, важк..
₴ 200 Грн




