Болт пустотілий 2FM710000140 подвійний з ущільнюючими кільцями, виготовлений відповідно до ISO 9001. Використовується разом з банджо, призначений для з’єднання різьбового закінчення з трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/4" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | PA66 |
Клапан 2BA11 2/2NC-1/4-2FKM AG
Клапан електромагнітний, мембранний - призначений для перекривання потоків рідин і газів. Матеріал корпусу клапана - латунь, пілот і пружина - нержавіюча сталь. Клапан є розбірний що дзволяє поміняти ..
₴ 1725 Грн
Банджо 2FH510 8-1/4
Банджо подвійний з цанговим з’єднанням трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, призначений для з’єднання різьбового закінчення з пл..
₴ 195 Грн
Пневмоциліндр 2AC2 16x15
Пневмоциліндр маленький, картріджний, односторонньої дій 2AC2 з різьбою на корпусі та штоці. Призначений для переміщення вантажів або створення зусилля на об'єкт. Застосування: пневматична а..
₴ 620 Грн
Трійник 2FN215 10/8-1/4-10/8
Трійник металевий, поворотній трубка - різьба - трубка, Т - подібний. Трійник з різьбою та накидною гайкою для надійного з’єднання пластикової трубки, матеріал - латунь нікельована.&nbs..
₴ 300 Грн





