Кутик трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Кутик пластиковий з цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з'єднання двох трубок. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Зовнішній діаметр трубки. | 12 мм - 10 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Технополімер |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Кутик-трубка-12мм, Кутик-трубка-10мм,
Пневмоциліндр 2AC2 6x10
Пневмоциліндр маленький, картріджний, односторонньої дій 2AC2 з різьбою на корпусі та штоці. Призначений для переміщення вантажів або створення зусилля на об'єкт. Застосування: пневматична а..
₴ 500 Грн
Пружина 2PA01SP 010 0-4Бар
Пружина стальна для елементів підготовки повітря таких як регулятори тиску 2PR01, фільтр-регулятори 2PY01, блоки підготовки повітря 2PT01. Призначена для створення певного зусилля на мембрану яка пере..
₴ 55 Грн
Клапан 2BA11 2/2NC-1/8-1.5NBR AG
Клапан електромагнітний, мембранний - призначений для перекривання потоків рідин і газів. Матеріал корпусу клапана - латунь, пілот і пружина - нержавіюча сталь. Клапан є розбірний що дзволяє поміняти ..
₴ 1025 Грн
Фітинг кутовий 2FG13300 6-1/8
Фітинг кутовий, металевий різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з циліндричною різьбою, ущільнюючим кільцем різьби і врізним кільцем. Призначений для з’єднання різьбовог..
₴ 270 Грн




