Поршень 2MK57 для пневматичних циліндрів двосторонньої дії. Поршень з широким симетричним профілем складається із алюмінієвого диска, вулканізованого еластомером нітрилу (NBR) відповідно до спеціальних виробничих процесів. Переваги продукту: готовий поршень для складання пневмоциліндра, скидання тиску в кінці ходу за рахунок канавок, низьке тертя і плавна робота завдяки геометрії ущільнювальних кромок, легка фіксація на штоку поршня без використання додаткових ущільнювальних елементів, економне рішення для ущільнення. Застосування: пневматичні привода.
| Параметри | |
| Внутрішній діаметр. | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Максимальна швидкість | 1 м/с |
| Мінімальна температура. | -30 С |
| Максимальна температура. | +100 С |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Висота. | 9.5 мм |
| Матеріал. | Алюміній + NBR |
Поршень 2MK57 80-16-9.5 NBR+ALUM AS
- Виробник: ARTIC-SEALS
- Модель: MPC 0800 0160 095 N2
- Наявність: 100
-
₴ 2160 Грн
Поршень-зовнішній-діаметр-80мм, Поршень-внутрішній-діаметр-16мм, Поршень-висота-9.5мм,
Пневмоциліндр 2AMF 12x50
Пневмоциліндр круглої форми, виготовлений відповідно до стандарту ISO 6432. Циліндр складається з алюмінієвих кришок, нержавіючої гільзи, хромованого штоку, матеріал ущільнення - поліуретан (PU). Він ..
₴ 2150 Грн
Пневморозподільник 2VM0405 2/2-М5-M (205 MR) AZ
Пневматичний розподільник призначений для подачі пневматичного сигналу або в місцях де потрібні невеликі розходи повітря. Підведення повітря - нижнє, різьбове. Кріплення - бокові два отвори, згори два..
₴ 1135 Грн
Манжета поршнева 2MK50 50-40-7 PU AS
Манжета поршнева 2MK50 - призначена для ущільнення поршня пневматичних циліндрів. Манжета одностороння з широким профілем для надійного ущільнення поршня. Легко монтується в канавку, утримується в кан..
₴ 165 Грн
Трубка поліамідна 2TP12 10/8 мм біла
Поліамідна трубка 2TP12100080N призначена для транспортування рідин, газів, вакууму. Калібрована по зовнішньому діаметру для фітингів які мають цангове з'єднання. Застосовується: електроніка, побутова..
₴ 85 Грн





