| Параметри | |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Внутрішній діаметр трубки. | 4 мм |
| Діаметр трубки. | -40 С |
| Колір. | Прозорий |
| Максимальна температура. | +60 С |
| Робочий тиск при 20 С | 12 Бар |
| Розривний тиск при 20 С | 36 Бар |
| Радіус згину | 17 мм |
| Матеріал. | Поліуретан 98 |
Трубка поліуретанова 2TU98 6/4 мм прозора
- Виробник: GAPEX
- Модель: TPUH04000600NT
- Наявність: Потребує уточнення
-
₴ 35 Грн
Трубка-зовнішній-діаметр-6мм, Трубка-внутрішній-діаметр-4мм,
Фітинг прямий 2FR010 4-М7x1
Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з конічною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Засто..
₴ 60 Грн
Регулятор потоку 2VD0112 М5
Регулятор потоку різьба - під банджо. Дросель із зворотнім клапаном, ручне регулювання. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря від банджо до різьби.Викорис..
₴ 615 Грн
Фітинг 2D2020 1/8-3/8
Фітинг зовнішня різьба - зовнішня різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для переходу з внутрішньої різьби на зовнішню. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична авто..
₴ 45 Грн
Регулятор потоку 2VD1213 5-1/4
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів та ручним регулюванням. Призначенний для регулювання потоку повітря в двох напрямках. Застосування: пневматична..
₴ 705 Грн




