Трійник різьба - трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних магістралей. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня | 1/8" |
| Тип різьби | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби | Метрична |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм - 6 мм |
| Мінімальна температура | -20 С |
| Максимальна температура | + 80 С |
| Мінімальний тиск | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск | 20 Бар |
| Матеріал корпусу | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Трійник-різьба-1/8, Трійник-трубка-6мм,
Банджо 2FW500 1/2-3/8
Банджо одинарний з цанговим з’єднанням дюймової трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’..
₴ 300 Грн
Гайка 2FN700 15-M20x1
Гайка для фітингів 2FN які фіксують трубку за допомогою ніпиля та накидної гайки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, сист..
₴ 65 Грн
Регулятор потоку 2VD5511 10-1/2
Регулятор потоку прямий різьба - трубка. Дросель прямий із зворотнім клапаном та ручним регулюванням. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря від різьби до трубки. Признач..
₴ 865 Грн
Заглушка 2D3026 3/8
Заглушка зовнішня різьба, виготовлена відповідно до ISO 9001. Призначена для заглушення різьбових отворів. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична автоматика, інертні гази, пар,..
₴ 35 Грн




