Трійник різьба - трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник пластиковий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних магістралей. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/8 |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована + технополімер |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Трійник-трубка-6мм, Трійник-різьба-1/8,
Фітинг прямий 2FR020 4-М3
Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. З..
₴ 70 Грн
Коаксіальний клапан 2VK6054V 2/2NC-2" FKM AG
Коаксіальний клапан для перекривання пневматичних магістралей. Керування клапаном за допомого пневматичного сигналу або розподільників "NAMUR". Застосування: пневматичні магістралі, важка промис..
₴ 40500 Грн
Зворотній клапан 2VF6163 М5
Зворотній клапан 2VF6163 зовнішня - внутрішня різьба. Він призначений для пропускання стисненого повітря та рідин в одному напрямку. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зва..
₴ 305 Грн
Фітинг кутовий 2FD100 6-М8х1
Фітинг кутовий 2FD100608100 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для з'єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: системи змащення, важка промислов..
₴ 160 Грн




