Трійник трубка - різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних магістралей. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | M12X1,25 |
| Тип різьби. | Метрична |
| Форма різьби. | Циліндрична |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Трійник-трубка-6мм, Трійник-різьба-M12X1.25,
Зворотній клапан 2VF57065 12-3/8
Зворотній клапан 2VF57065 трубка - зовнішня різьба, має форму прямого фітинга що зручно при монтажу. Він призначений для пропускання стисненого повітря та рідин в одному напрямку. Застосування: р..
₴ 635 Грн
Заглушка 2FV610 1/8
Заглушка поліамідна, пластикова, призначена для заглушення дюймових фітингів з цанговим з`єднанням. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична автоматика, інертні гази, пар, промислове ..
₴ 30 Грн
Пневмоциліндр 2AMF 20x200
Пневмоциліндр круглої форми, виготовлений відповідно до стандарту ISO 6432. Циліндр складається з алюмінієвих кришок, нержавіючої гільзи, хромованого штоку, матеріал ущільнення - поліуретан (PU). Він ..
₴ 2875 Грн
Банджо 2FN510 6/4-1/8-6/4
Банджо металевий, подвійний з накидною гайкою для з’єднанням трубки. Використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’єднання різьбового закінченя з пласт..
₴ 200 Грн




