Трійник трубка - різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних магістралей. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/8 |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Трійник-трубка-6мм, Трійник-різьба-1/8,
Фітинг прямий 2FN000 10/8-1/2
Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з конічною різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварюван..
₴ 160 Грн
Стакан для маслорозпилювача 2PA02ST 023 T530-01
Стакан для маслорозпилювачів серії 2PL02 та блоків підготовки повітря 2PT02, 2PK02...
₴ 650 Грн
Регулятор потоку 2VD1202 8-1/8
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном, регулювання за допомогою викрутки. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря..
₴ 470 Грн
Блок підготовки повітря 2PT010 1/8 20мкм 8Бар
Блок підготовки повітря різьба - різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001.Призначений для очищення стиснутого повітря від твердихчастинок, регулювання тиску і розпилення масла в повітря. Засто..
₴ 3525 Грн




