Розгалужувач різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Розгалужувач пластиковий з різьбою для підведення стиснутого повітря та виходати з цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних магістралей. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/8" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 3х4мм - 6 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Технополімер + латунь |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Розгалужувач-різьба-1/8, Розгалужувач-трубка-6мм, Розгалужувач-трубка-4мм,
Фітинг прямий 2FG13500 12-1/2
Фітинг прямий внутрішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і врізним кільцем для з'єднання трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчен..
₴ 235 Грн
Фільтр-регулятор 2PY010 1/8 20мкм 8Бар
Фільтр-регулятор 2PY011820080 різьба - різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001.Призначений для очищення стиснутого повітря від твердих частинок і регулювання тиску. Застосування: стиснуте повітря,..
₴ 1935 Грн
Фітинг кутовий поворотній 2FR126 8-1/8
Фітинг кутовий, поворотній, подовжений, зовнішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різ..
₴ 155 Грн
Фітинг кутовий 2FN100 8/6-1/2
Фітинг 2FN100806000120 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з конічною зовнішньою різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомобіль..
₴ 235 Грн




