Розгалужувач алюмінієвий, вхідні внутрішні різьби розміщені по торцях, вихідні внутрішні різьби розміщені з двох боків симетрично одні одним. Призначений для розгалуження пневматичних і гідравлічних систем. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична автоматика, інертні гази, пар, промислове водопостачання.
| Параметри | |
| Різьба внутрішня вихідна | 1/8" - 6 шт |
| Різьба внутрішня вхідна | 1/4" - 2 шт |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Максимальна температура. | +300 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 100 Бар |
| Матеріал. | Алюміній |
Розгалужувач-внутрішня-різьба-1/8, Розгалужувач-внутрішня-різьба-1/4,
Манжета поршнева 2MK50 65-55-7 PU AS
Манжета поршнева 2MK50 - призначена для ущільнення поршня пневматичних циліндрів. Манжета одностороння з широким профілем для надійного ущільнення поршня. Легко монтується в канавку, утримується в кан..
₴ 170 Грн
Муфта 2FW050 1/2-1/2
Муфта трубка - трубка, виготовлена відповідно до ISO 9001. Муфта металева з цанговим з’єднанням дюймової трубки та різьбою по корпусі. Призначена для з'єднання двох пластикових трубок, проведення труб..
₴ 510 Грн
Поршень 2MK25 32-8-15 NBR+ST AS
Поршень 2MK25 для пневматичних циліндрів двостороньої дії. Поршень з широким симетричним профілем для надійного ущільнення поршня. Матеріал виготовлення сталь та NBR. Застосування: пневматич..
₴ 155 Грн
Фітинг 2D2080 1/2-3/8
Фітинг зовнішня різьба - внутрішня різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для переходу з внутрішньої різьби на внутрішня . Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум..
₴ 75 Грн





