Пневмоциліндр 2AX011000500 внутрішній діаметр гільзи 100 мм і довжина ходу 500 мм, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для переміщення вантажів або створення зусилля на об'єкт. Застосування: пневматична автоматика, робототехніка, переміщення вантажів, автомобільна галузь, текстильна промисловість, упаковочна промисловість, важка промисловість, харчова промисловість.
| Параметри | |
| Різьба для підключення повітря | 1/2" |
| Діаметр поршня | 100 мм |
| Хід поршня | 500 мм |
| Максимальне зусилля на виштовхування (10Bar) | 7000 Н (700 кг) |
| Максимальне зусилля на втягування (10Bar) | 6600 Н (660 кг) |
| Діаметр штоку | 25 мм |
| Різьба на штоці | М20х1.5 |
| Різьба кріплення (за кришки) | М10 |
| Мінімальна температура | 0 C ( -20 C при осушеному повітрі) |
| Максимальна температура | +80 C |
| Мінімальний тиск | 1 Бар |
| Максимальний тиск | 10 Бар |
| Матеріал гільзи | Алюміній |
| Матеріал кришок | Алюміній |
| Матеріал ущільнення | Поліуретан |
| Матеріал штоку | Сталь хромована |
Пневмоциліндр-діаметр-100мм, Пневмоциліндр-xід-500мм,
Муфта редукція 2FW700 1/4-5/32
Муфта редукція, цангове зєднання - трубка, виготовлена відповідно до ISO 9001. Муфта металева, редукційна з цанговим з’єднанням дюймової трубки. Призначена для зменшення діаметру приєднувальної трубки..
₴ 105 Грн
Куплунг папка 2Q205 4
Швидко-роз'ємне з'єднання папка, призначена для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів, трубок під тиском, використовується в парі із швидко-роз'ємним з'єднанням мамка. Швидко-роз'ємне з'єднанн..
₴ 70 Грн
Кутик прохідний 2FH060 8-8
Кутик прохідний трубка - трубка, пластиковий з цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з'єднання двох трубок. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промислов..
₴ 455 Грн
Розгалужувач 2FH330 6-6x4
Розгалужувач трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Розгалужувач пластиковий з цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, ваку..
₴ 360 Грн





