Банджо подвійний з цанговим з’єднанням трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Для різьби. | 1/8 |
| Зовнішній діаметр трубки. | 5 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Технополімер |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Банджо-трубка-5мм, Банджо-для-різьби-1/8,
Регулятор потоку 2VD1512 8-1/4
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном та ручним регулюванням. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря від&nb..
₴ 705 Грн
Трійник 2FG13220 8-1/4-8
Трійника трубка - різьба - трубка з врізними кільцями, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для розгалуження пластикової або металевої трубки. Застосування: автомобільна промисло..
₴ 215 Грн
Шланг 2ТS01 23/16
Шланг 2TS012301600, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для транспортування рідин та газів. Застосування: стиснуте повітря, інертні гази, пневматична автоматика, пневматичний інструмент, ..
₴ 275 Грн
Кран 2GM450 14-12
Кран трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для перекривання потоку рідини або газу. Застосування: стиснене повітря, пневматичний інструмент, технологічні трубопроводи, біол..
₴ 585 Грн




