Хрестовина 2DX020180000 внутрішня різьба - зовнішня різьба, виготовлена відповідно до ISO 9001. Призначена для розгалуження різьбового закінчення. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична автоматика, інертні гази, пар, промислове водопостачання.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня | 1/8" |
| Різьба внутрішня. | 1/8" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Конічна - Циліндрична (G) |
| Максимальна температура. | +300 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 150 Бар |
| Матеріал | Латунь нікельована |
Хрестовина-внутрішня-різьба-1/8, xрестовина-зовнішня-різьба-1/8,
Фітинг кутовий поворотній 2FH126 10-1/2
Фітинг кутовий, поворотній, подовжений, зовнішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг пластиковий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання..
₴ 670 Грн
Банджо 2FN510 6/4-1/8-6/4
Банджо металевий, подвійний з накидною гайкою для з’єднанням трубки. Використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’єднання різьбового закінченя з пласт..
₴ 200 Грн
Фільтр-елемент 2PA021FL 0.01 мкм
Фільтр-елемент для фільтрів, фільтр-регуляторів, блоків підготовки повітря. ..
₴ 2515 Грн
Трубка поліуретанова 2TU90 12/8 мм синя
Поліуретанова трубка призначена для транспортування рідин і газів. Калібрована по зовнішньому діаметру для фітингів які мають цангове з'єднання. Застосовується для стисненого компресорного повітря, те..
₴ 300 Грн




