Муфта трубка - трубка, виготовлена відповідно до ISO 9001. Муфта металева з цанговим з’єднанням трубки. Призначена для з'єднання двох трубок. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Зовнішній діаметр трубки. | 4 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Мембрана клапана швидкого вихлопу 2VF6052 NBR 1/2
Мембрана клапана швидкого вихлопу 2VF6052 - матеріал NBR...
₴ 190 Грн
Регулятор потоку 2VD1012 6-1/4
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном та ручним регулюванням. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря від&nb..
₴ 760 Грн
Регулятор потоку 2VD1511 4-1/8
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном та ручним регулюванням. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря від рі..
₴ 595 Грн
Зворотній клапан 2VF6162 М5
Зворотній клапан 2VF6063 зовнішня - зовнішня різьба. Він призначений для пропускання стисненого повітря та рідин в одному напрямку. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловіс..
₴ 295 Грн




