Кран трубка - внутрішня різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для перекривання потоку рідини або газу. Застосування: стиснене повітря, пневматичний інструмент, технологічні трубопроводи, біологічні та наукові дослідження, інертні гази, вакуум.
| Параметри | |
| Різьба внутрішня. | 3/4" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 18 мм |
| Умовний прохід DN. | 14 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | +80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | +20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Хромовано-нікельована латунь |
| Матеріал кулі | Хромовано-нікельована латунь |
| Матеріал ручки. | PA66 армований склом |
| Матеріал ущільнення кулі | PTFE |
| Матеріал ущільнення ручки | NBR |
Кран-трубка-18, Кран-внутрішня-різьба-3/4,
Регулятор потоку 2VD1513 6-1/8
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів та ручним регулюванням. Призначенний для регулювання потоку повітря в двох напрямках. Застосування: пневматична..
₴ 625 Грн
Клапан 2PQ0351 1/4 E
Клапани кріпляться до блоків підготовки повітря та дозволяє керувати подачею стисненого повітря...
₴ 6750 Грн
Манжета поршнева 2MK-M1 80-72-5 (120) PU AS
Манжета поршнева 2MK-М1 - призначена для ущільнення поршня пневматичних циліндрів. Манжета одностороння з широким профілем для надійного ущільнення поршня. Легко монтується в канавку, утримується в ка..
₴ 360 Грн
Фітинг прямий 2FR030 5-1/8
Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з внутрішньою циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиково..
₴ 75 Грн




