Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з конічною різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
Використовуються в пневматичній підвісці. Дані фітинги стійкі до забруднення, вібрацій, ударів, мають надійне з'єднання трубки (унеможливлює виривання трубки з фітинга).
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/8" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO7.7, BS 21, DIN 2999) |
| Форма різьби. | Конічна (R) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Внутрішній діаметр трубки. | 4 мм |
| Мінімальна температура. | Відповідно до трубки |
| Максимальна температура. | Відповідно до трубки |
| Мінімальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Максимальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
Фітинг-прямий-трубка-6/4мм, Фітинг-прямий-різьба-1/8,
Фітинг кутовий поворотній 2FW111 5/16-1/4
Фітинг кутовий, поворотній, зовнішня різьба - дюймова трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з конічною різьбою і цанговим з’єднанням під дюймову трубки. Призначений для з’єднання..
₴ 225 Грн
Банджо 2FM500 6-М5
Банджо 2FM6506005000 одинарний з цанговим з’єднанням трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, призначений для з’єднання різьбового з..
₴ 150 Грн
Фітинг 2FG13820 M22x1.5-1/2
Перехідник зовнішня різьба метрична - зовнішня різьба дюймова. Фітинг латунний, призначений для переходу з внутрішньої різьби на зовнішню. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична авт..
₴ 170 Грн
Фітинг кутовий поворотній 2FM116 4-1/4
Фітинг 2FM1104000140 кутовий, поворотній, зовнішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання р..
₴ 200 Грн




