Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з конічною різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
Використовуються в пневматичній підвісці. Дані фітинги стійкі до забруднення, вібрацій, ударів, мають надійне з'єднання трубки (унеможливлює виривання трубки з фітинга).
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/4" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO7.7, BS 21, DIN 2999) |
| Форма різьби. | Конічна (R) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 10 мм |
| Внутрішній діаметр трубки. | 8 мм |
| Мінімальна температура. | Відповідно до трубки |
| Максимальна температура. | Відповідно до трубки |
| Мінімальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Максимальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
Фітинг-прямий-трубка-10/8мм, Фітинг-прямий-різьба-1/4,
Клапан 2BA11 2/2NC-1/4-1.5EPDM AG
Клапан електромагнітний, мембранний - призначений для перекривання потоків рідин і газів. Матеріал корпусу клапана - латунь, пілот і пружина - нержавіюча сталь. Клапан є розбірний що дзволяє поміняти ..
₴ 1160 Грн
Пневмоциліндр 2AMF 16x125
Пневмоциліндр круглої форми, виготовлений відповідно до стандарту ISO 6432. Циліндр складається з алюмінієвих кришок, нержавіючої гільзи, хромованого штоку, матеріал ущільнення - поліуретан (PU). Він ..
₴ 2425 Грн
Регулятор потоку 2VD1001 4-1/8
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном, регулювання за допомогою викрутки. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря..
₴ 625 Грн
Пневморозподільник 2VM0405 3/2NO-М5-M (315 MR) AZ
Пневматичний розподільник призначений для подачі пневматичного сигналу або в місцях де потрібні невеликі розходи повітря. Підведення повітря - нижнє, різьбове. Кріплення - бокові два отвори, згори два..
₴ 1135 Грн




