Фітинг металевий, кутовий різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з внутрішньою різьбою і врізним кільцем, матеріал - латунь. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою або металевою трубкою під кутом 90 градусів. Застосування: автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря та вакууму, парові та гідравлічні системи.
| Параметри | |
| Різьба внутрішня. | 1/2" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 14 мм |
| Мінімальна температура. | -60 С |
| Максимальна температура. | + 300 С |
| Максимальний тиск. | 99 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь |
Фітинг-кутовий-трубка-14мм, Фітинг-кутовий-різьба-1/2,
Куплунг мамка 2Q119 6
Швидко-роз'ємне з'єднання мамка, призначена для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів, трубок під тиском, використовується в парі із швидко-роз'ємним з'єднанням папка. Швидко-роз'ємне з'єднанн..
₴ 305 Грн
Пневморозподільник 2VM1208 3/2NC-1/8-M (321 MRU) AZ
Пневматичний розподільник призначений для подачі пневматичного сигналу або керування пневматичними приводами. Підведення повітря - бокове, різьбове. Кріплення - бокові отвори. Тип взаємодії - наж..
₴ 3115 Грн
Глушник 2DH140 1"
Глушник зовнішня різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для зменшення шуму (гучність звуку дБ) при стравлені повітря, запобігає попаданню бруду (пилу, інших дрібних предметів) в сере..
₴ 1485 Грн
Розгалужувач 2FH365 1/4-3x8-10
Розгалужувач різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Розгалужувач пластиковий з різьбою для підведення стиснутого повітря та виходати з цанговим з’єднанням трубки. Признач..
₴ 470 Грн




