Муфта трубка - трубка з врізними кільцями, виготовлена відповідно до ISO 9001. Призначена для з’єднання пластикової або металевої трубки. Застосування: автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, вакуумні та гідравлічні системи.
| Параметри | |
| Зовнішній діаметр трубки. | 22 мм |
| Мінімальна температура | -60 С |
| Максимальна температура | + 300 С |
| Максимальний тиск | 69.3 Бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
Регулятор потоку 2VD1202 6-1/4
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном, регулювання за допомогою викрутки. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря..
₴ 510 Грн
Мембрана клапана швидкого вихлопу 2VF6052 PU 3/4
Мембрана клапана швидкого вихлопу 2VF6052 - матеріал PU...
₴ 265 Грн
Клапан 2BA12 2/2NO-1/8-1.5EPDM AG
Клапан електромагнітний, мембранний - призначений для перекривання потоків рідин і газів. Матеріал корпусу клапана - латунь, пілот і пружина - нержавіюча сталь. Клапан є розбірний що дзволяє поміняти ..
₴ 1590 Грн
Фітинг 2FR600 8-1/8
Фітинг 2FM7508000180 різьба - закінчення під цангове з'єднання, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою, призначений для з’єднання різьбового закінчення з цанговим з'..
₴ 60 Грн




