Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/2" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 8 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Фітинг-прямий-трубка-8мм, Фітинг-прямий-різьба-1/2,
Фітинг прямий 2FR030 10-3/8
Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з внутрішньою циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиково..
₴ 110 Грн
Регулятор потоку 2VD1002 5-1/4
Регулятор потоку кутовий різьба - трубка. Дросель кутовий під 90 градусів із зворотнім клапаном, регулювання за допомогою викрутки. Зворотній клапан розміщений таким чином що регулюється потік повітря..
₴ 705 Грн
Фільтр 2PF021 1/8 20мкм
Фільтр різьба - різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для очищення стиснутого повітря від твердих частинок та води. Застосування: стиснуте повітря, пневматична автоматика, комп..
₴ 1040 Грн
Фітинг прямий 2FG13483 22-1"
Фітинг прямий різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і ущільнюючим кільцем та врізним кільцем для з'єднання з трубкаю. Призначений для з’єднання різ..
₴ 900 Грн




