Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/2" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 14 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Фітинг-прямий-трубка-14мм, Фітинг-прямий-різьба-1/2,
Гайка 2GM680 18-3/4
Гайка для кранів та фітингів які обтискають трубку за допомогою врізного кільця...
₴ 155 Грн
Хрестовина 2FN300 12/10
Хрестовина металева під трубку, Х - подібна. Хрестовина з накидною гайкою для надійного з’єднання пластикової трубки, матеріал - латунь нікельована. Призначена для розгалуження пне..
₴ 535 Грн
Болт пустотілий 2FR420 1/2
Болт пустотілий 2FM710000120 подвійний з ущільнюючими кільцями, виготовлений відповідно до ISO 9001. Використовується разом з банджо, призначений для з’єднання різьбового закінчення з трубкою. Застосу..
₴ 375 Грн
Гайка 2FN700 8-M12x1
Гайка для фітингів 2FN які фіксують трубку за допомогою ніпиля та накидної гайки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, сист..
₴ 25 Грн




