Фітинг поворотній різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
Використовуються в пневматичній підвісці. Дані фітинги стійкі до забруднення, вібрацій, ударів, мають надійне з'єднання трубки (унеможливлює виривання трубки з фітинга).
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/8" |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 8 мм |
| Внутрішній діаметр трубки. | 6 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С - Обмежено ущільненням |
| Максимальна температура. | + 80 С - Обмежено ущільненням |
| Мінімальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Максимальний тиск. | Відповідно до трубки |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Фітинг-прямий-трубка-8/6мм, Фітинг-прямий-різьба-1/8,
Кришки з болтами 2PA02CK 022 3/8 T510-01
Кінцеві кришки з кріпленням виготовлений для регуляторів 2PR022, фільтрів 2PF022, маслорозпилювачів 2PL022, фільтр-регуляторів 2PY022, блоків підготовки 2PT022, блоків підготовки 2PO022, бло..
₴ 940 Грн
Фітинг 2D2020 3/8-1/2
Фітинг зовнішня різьба - зовнішня різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для переходу з внутрішньої різьби на зовнішню. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична авто..
₴ 75 Грн
Фільтр 2PF022 1/2 5мкм
Фільтр T010205101000 різьба - різьба, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для очищення стиснутого повітря від твердих частинок. Застосування: стиснуте повітря, пневматична автом..
₴ 2330 Грн
Поршень 2MK57 80-16-9.5 NBR+ALUM AS
Поршень 2MK57 для пневматичних циліндрів двосторонньої дії. Поршень з широким симетричним профілем складається із алюмінієвого диска, вулканізованого еластомером нітрилу (NBR)..
₴ 2160 Грн




