Фітинг кутовий, поворотній, 45 градусів, зовнішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг пластиковий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/4 |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 12 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Технополімер |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Фітинг кутовий поворотній 45град 2FH175 12-1/4
- Виробник: AIGNEP
- Модель: 5517500024
- Наявність: 100
-
₴ 235 Грн
Фітинг-кутовий-трубка-12мм, Фітинг-кутовий-різьба-1/4,
Фітинг прямий 2FG13500 4-1/4
Фітинг прямий внутрішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і врізним кільцем для з'єднання трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчен..
₴ 125 Грн
Фітинг прямий 2FG13530 6-1/8
Фітинг різьба - закінчення під цангове з'єднання, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою, призначений для з’єднання різьбового закінчення з цанговим з'єднанням. Заст..
₴ 90 Грн
Трійник 2FH226 1/8-6-6
Трійник різьба - трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник пластиковий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних,..
₴ 165 Грн
Клапан 2BA11 2/2NC-1/4-1.5FKM AG
Клапан електромагнітний, мембранний - призначений для перекривання потоків рідин і газів. Матеріал корпусу клапана - латунь, пілот і пружина - нержавіюча сталь. Клапан є розбірний що дзволяє поміняти ..
₴ 1160 Грн




