Фітинг кутовий, поворотній, зовнішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг пластиковий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Різьба зовнішня. | 1/8 |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Зовнішній діаметр трубки. | 4 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Технополімер |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Фітинг-кутовий-трубка-4мм, Фітинг-кутовий-різьба-1/8,
Фітинг кутовий поворотній 2FW111 5/32-1/8
Фітинг кутовий, поворотній, зовнішня різьба - дюймова трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з конічною різьбою і цанговим з’єднанням під дюймову трубки. Призначений для з’єднання..
₴ 185 Грн
Трійник 2FM216 5-M5-5
Трійник 2FM5205005080 трубка - різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинни..
₴ 295 Грн
Давач для циліндра 1DT1601 - 2м AG
Давач призначений для визначення положення поршня пневматичного циліндра. Спрацьовує на магніт який розміщений на поршні, має 1 NO контакт. Перевагами є ціна і простота використання. Застос..
₴ 1120 Грн
Фітинг прямий 2FD000 4-М6х0.75
Фітинг 2FD010406075 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для з'єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: системи змащення, важка промисловість, за..
₴ 100 Грн




