Реле вакууму призначено для сигналізації про заданий рівень вакууму в системі. Дане реле розмикає контакт при досягнені заданого рівня вакууму в системі. Перевагами даного реле є простота конструкції, ціна, стійкість до пошкоджень, легкість у монтажі та налаштуванні. Застосовується дане реле у місцях де потрібно контролювати заданий рівень вакууму у системі.
Використоввується в деревообробному обладнанні для контролю наявності вакууму в системі.
Використоввується в автомобілях для контролю вакууму, і використання в якості пресостата.
| Параметри | |
| Тип різьби. | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби. | Циліндрична (G) |
| Контакти. | NC |
| Максимальна напруга комутації. | 48V AC |
| Максимальна температура використання. | +60 C |
| Мінімальний тиск регулювання. | -0.2 Bar |
| Максимальний тиск регулювання. | -0.9 Bar |
| Гістерезис | 0.1 Bar |
| Різьба підключення. | 1/8" |
| Матеріал мембрани | FKM |
Реле-вакууму-різьба-1/8, Реле-вакууму-контакти-NC, Реле-вакууму-тиск-0.9Бар,
Фітинг прямий 2FU020 9-1/4
Фітинг прямий 2FU030009000140 різьба - ялинка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для з'єднання пластикової трубки або шлангу з різьбовим закінченням. Матеріал - латунь нікельована,..
₴ 80 Грн
Муфта 2FW040 3/8-3/8
Муфта трубка - трубка, виготовлена відповідно до ISO 9001. Муфта металева з цанговим з’єднанням під дюймову трубку. Призначена для з'єднання двох пластикових трубок. Застосування: робототехніка, автом..
₴ 295 Грн
Подовжувач ручки крану 2GM06915 A
Подовжувач ручки для кранів серії 2GM з різьбою 1/8, 1/4, 3/8...
₴ 190 Грн
Фітинг кутовий поворотній 2FN115 6/4-1/8
Фітинг кутовий поворотній 2FN110604000180 різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг з циліндричною різьбою і накидною гайкою для з’єднанн трубки. Застосування: робототехніка, автомо..
₴ 155 Грн







