Банджо одинарний з цанговим з’єднанням трубки, виготовлений відповідно до ISO 9001. Банджо використовується в парі з пустотілими болтами, або регуляторами потоку, призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка промисловість і залізниця, системи стиснутого повітря, системи водяного охолодження, вакуумні системи.
| Параметри | |
| Для різьби. | М5 |
| Зовнішній діаметр трубки. | 4 мм |
| Мінімальна температура. | -20 С |
| Максимальна температура. | + 80 С |
| Мінімальний тиск. | -0.99 Бар |
| Максимальний тиск. | 20 Бар |
| Матеріал корпусу. | Латунь нікельована |
| Матеріал ущільнення. | NBR |
Банджо-трубка-4мм, Банджо-для-різьби-M5,
Фітинг кутовий поворотній 2FR116 6-1/4
Фітинг кутовий, поворотній, зовнішня різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг кутовий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закі..
₴ 130 Грн
Фітинг прямий 2FR020 8-М8x1
Фітинг різьба - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Фітинг прямий з циліндричною різьбою і цанговим з’єднанням трубки. Призначений для з’єднання різьбового закінчення з пластиковою трубкою. З..
₴ 70 Грн
Куплунг папка 2Q262 3/8
Швидко-роз'ємне з'єднання папка 2QE5200380 внутрішня різьба, європейський стандарт, виготовлений відповідно до ISO 9001. Призначений для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів під тиском, ..
₴ 120 Грн
Електрична котушка 2SOL01 24V 5VA D9
Електрична котушка (соленоїд) призначена для керування клапанами та розподільниками за допомогою електричної енергії. Застосування: робототехніка, автомобільна промисловість та зварювання, важка проми..
₴ 470 Грн




