Гайка для кранів та фітингів які обтискають трубку за допомогою врізного кільця.
| Параметри | |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Тип різьби | Дюймова (BSP, ISO228) |
| Форма різьби | Циліндрична (G) |
| Діаметр отвору. | 15 мм |
| Матеріал. | Хромовано-нікельована латунь |
Гайка-трубка-15мм, Гайка-різьба-1/2,
Куплунг мамка 2Q115 8
Швидко-роз'ємне з'єднання мамка, призначена для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів, трубок під тиском, використовується в парі із швидко-роз'ємним з'єднанням папка. Швидко-роз'ємне з'єднанн..
₴ 225 Грн
Пневморозподільник 2VE0121 3/2-1/8-B (321 EE) AZ
Пневматичний розподільник призначений для керування потоками повітря, подачі пневматичного сигналу та керуванні пневмо-приводами. Керування - електричне, ручне дублювання, підведення повітря - бо..
₴ 5415 Грн
Трійник 2FM326 1/8-6-6
Трійник різьба - трубка - трубка, виготовлений відповідно до ISO 9001. Трійник металевий з різьбою та цанговим з’єднанням трубки. Призначений для розгалуження пневматичних, рідинних, вакуумних м..
₴ 440 Грн
Заглушка 2D3026 1/2
Заглушка зовнішня різьба, виготовлена відповідно до ISO 9001. Призначена для заглушення різьбових отворів. Застосування: стиснене повітря, вода, вакуум, пневматична автоматика, інертні гази, пар,..
₴ 60 Грн




